| eubha a întrebat:

Niste intrebari pentru prietenul meu. l-am intrebare despre tot ce stiam dau funda celor mai multor intrebari sau subiecte:X sa nu imi spuneti ca totul vine de la sine sau chestii de astea ca nu e asa

3 răspunsuri:
| BeautyTeacher a răspuns:

Ce profi are,cumse intelege cu ei,ce note ar epe la scoaala,ce anturaj are,despre prieeteni,familia voastra, ce ati facut ziua respectiva, etc nu-s

| theprettyreckeless a răspuns:

Stiu cum e. cateodata stau asa, si ma holbez la el: "apai nu stiu ce sa mai zic"laughing.
pai, povesteste-i ce ai facut in ziua respectiva. ce faci in ziua urmatoare. ceva intamplari amuzantehappy. ceva glume, daca te sti. il intrebi cum o mai duce cine stie ce prieten pe care l-a vazut si tu ba. cam astea ar fi.

| DeeaDeuTsa a răspuns:

Poi depinde. ce varsta aveti aman2 [ Ca nu ti`o stiu ] ce pasiuni, hobby-uri aveti. nu stiu` straight face Incearca sa povestesti cum ti-a fost in acea zi.
Eu de obicei... pe mess de exp : povestesc ce mi s`a intamplat in acea zi si de aici [ De la poveste ] porneste subiectul depinde unul sau mai multe... nimic nu vine de la sine. trebuie putina gandire si creativitate.hee hee Sper ca te-am Ajutat ~! :*:*:*:* Sa`ti fie de folos [ Dai funda doar daca simti nevoia nu sunt cersetoare ca altii laughingrolling on the floor ]