| EuTeIubescBa a întrebat:

Niste status "pentru el ". eu il plac, el nu stiu daca ma place, nu cred, dar e posibil laughing. Va rog mult niste status sa vada mai exact ca. l plac, dar va rog nu status de dragoste. :* funda

6 răspunsuri:
| ykrabor a răspuns:

Salut,
Status: " Esti chior sau nu vezi ca eu chiar te plac! "; " Tu chiar esti prost sau nu vezi ca te plac!? ".

| robyiyo a răspuns:

"Love me as I love you" tongue

| aannddrreeaa a răspuns:

I love see, I love tea, Do you love me?
Eu am compus aceasta strafo.E foarte draguta si simpla. Poti vedea daca te place daca iti raspunde(mai poti adauga un prim vers; I love you...desi nu rimeaza)

| aannddrreeaa a răspuns:

Sa-mi dai un mesaj si sa-mi spui ce-ai facut si cum ti-a mers happy
Succes!

| Kill4You a răspuns:

Nu iti trebuie niciun status nu te va lua in serios.Ii spui frumos la mesaj, eu te plac smug, tu ma placi pe mine? (ce se poate intampla, te mananca fi serioasa).