| MenCool a întrebat:

Niste statusuri mistoh care sa contina cuvantul "pervers, perversa"? cele mai tari 10 au funda

6 răspunsuri:
| RainDrop a răspuns:

Iti dau o perversa ca pe Tg. Ocna!

| CudiDaKid a răspuns:

Iti dau o perversa ca pe targu Ocna laughing)

| Adriana_1090 a răspuns:

MInTe-maa iN gura maTii caa tE mInT sH eU pErVeRsU dReK'

Dai din gura ca prostu nici macar nu te-ai scos te vad nervos, furios daca te-ai vedea, capu' sus botu' jos!

Esti patetic si tu stii nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botul hai c-o faci pe idiotul

cuvintele sunt, surde acel veChi eu nu te mai aude te prefaCi ca poti rezista stii timpul treCe pa

Tu o sa cauti pe alta ca sa uiti de mine. Eo o sa-mi bat joc de altii ca sa-mi amintesc de tine

Sunt simpla, dar prea complicata. Iubesc dar urasc iubirea...Ador soarele, dar inteleg ploaia.Sa nu-mi faci rau, sunt atat d inofensiva inkt o s iti para rau

Iti place mult de mine, imi iesi mereu in cale. Dar am sa fiu cu tine, doar in visele tale.Ai vrea sa'mi umbli la creier, sa vin eu dupa tine. Dar sti ca faza asta o vezi numai in FILME

Nu te speria daca sunt fata rea
Era si timpu sa spun si eu ceva
Stiu nu-ti vine sa crezi
Ca nu te mai doresc
Sa te privesc
Sa te ating
Sa-ti soptesc.
Cuvine dulci cum ar fi TE IUBESC

Zambetu'i fals ca de obicei Nici nu ai curaj sa te uiti in ochii ei Te pierzi usor cand vorbesti despre acea fata Care era preferata ta odata

Esti jalnica si o stii prea bine.Nu ma uri ca sunt mai buna ca tine. Uraste-ma ca prietenul tau intoarce capul dupa mine si atunci cand e cu tine
Vreau să ştii că mi se rupe de :ce faci, ce zici, de ce vrei. sau măcar încearcă să înţelegi. M-ai vândut când ai avut ocazia, eu nu te vând, te dau degeaba!

Sunt acum departe si iti pare rau Nu mai pot fi piesa unui joc de-al tau Pare a fi o gluma dar stiam de mult Un sfarsit inseamna un alt inceput

vorbele MeLe DoR? Da Ce Ai VrEa? Sa Te AlInTe? tine Te BiNe Ca De AcUm InCoLo Nu Te MaI LoVeSc Cu CuViNtE

Calcă`ţi pe orgoliu şi răspunde`mi la întrebare : Dacă te`aş călca şi eu pe inimă, ce zici, te doare?( asta e favoritul mew:X) oricum sper sa-ti fie de folos... funda?

| geany1997 a răspuns:

"M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos, sunt micuta si versata si de multi invidiata. Ochii verzi si pielea fina pentru el sunt o REGINA "

| Diddy_5492 a răspuns:

Zambetul pervers de pe fata mea sterge zambetul tampit de pe fata ta...

Daca nu ne-am nascut printzese... ne-am facut perverse.

cam atatea am gasit
sper ca te-am ajutat
funda?