| beatleman a întrebat:

Noi, oamenii, putem sa plangem sub apa?

9 răspunsuri:
| deviant18 a răspuns:

Daca nu te ineci, dathinking

| Kqzu97 a răspuns:

rolling on the floorNustiu

| NoKidding a răspuns:

Normal ca da, doar ca nu se observa.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Nu Cred laughing Cam Imposibil laughingDaca plangi cum plang copii aia...cu gura deschisa ar fi ultima oara cand ai plans sub apa laughing

| andrey051089 a răspuns:

Nu se poate spune ca lacrimam. probabil ai senzatia, dar sa nu confunzi senzatia plansului cu cea a usturimii de la apa. daca ai un tub de oxigen si stai sub apa... si esti obisnuit cu apa poate poti... cine stie, buna intrebare

| FrumusicaAndreea a răspuns:

Esti bun la pus dileme. Dar ma jur ca raspund la toate tongue
Normal ca lacrimam, cu conditia sa nu deschidem gura.Ca altfel, popa ne canta, ca devenim galbeni si frumosi, cum ii place lui.rolling on the floor

| Barajag a răspuns:

Nu se vede sub apa daca plangi sau nu, insa poti manca(se vede cu siguranta)laughing))

| Emmeii a răspuns:

Da. numai ca stam cu ochii inchisi. si nu se vede.batting eyelashes

| mihaibrasov a răspuns:

Normal, pe urma toti pestii ne vor consola.