| Sabwy a întrebat:

Noi Vrem Respect! Voi Vreti? Ce parere aveti de campanie "Noi vrem respect " infiintata de Realitatea Tv?

http://www.realitatea.net/respect

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt de acord cu aceasta campanie''noi vrem respect'', de pe Realitatea as dori ca politicienii sa inteleaga acest lucru, dar este foarte greu deoarede ei se gandesc tot timpul cum sa îi votam si odata ajunsi la putere uita ce au promis.

6 răspunsuri:
| selef a răspuns:

O data am vrut NATO si am primit,
apoi am vrut UE si am primit (chiar multa)
acum vrem respect cred ca ne vor umple de "respect" numai sa-i alegem.

| NomberOne a răspuns:

De acord cu tot

| maddy_1722 a răspuns:

Da sunt deacort cu campania Noi vrem respect, infiintata de realitatea tv

| premamotion a răspuns:

Realitatea, ca mai toata mass media din Romania, nu face altceva decat sa puna paie pe foc si sa agite masele si mai tare, fara ca sa vina cu vreo solutie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce realizam ca suntem cateva zeci de acord? da, nimic de zis, frumoasa campanie, dar utopica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata vreme cat lumea interlopa sfideaza institutiile, oamenii cu bun simt, logica minima decenta, mina in mina cu politicienii, de la CINE? sa mai vrem respect. Am obosit in lupta de a ma adapta anormalului din romania (nu merita scris cuR). daca vom adopta aceeasi atitudine slugarnica fara coloana vertebrala fata de ne -simtirea generala politica nu vom primi nici un dram de RESPECT.