| Black a întrebat:

Nu am ce face in momentul de fata si pui si eu o intrebare (cu toate ca e de-a dreptul stupida)

Mai este cineva enervat de chestia aia care iti corecteaza raspunsurile? laughing
Nu este raspuns la care sa nu imi zica ca ba am folosit prea multe smileuri... ba prea multe puncte de suspensie laughing
Deci: Mai este cineva enervat de chestia aia? xD

Răspuns Câştigător
| bulebule a răspuns:

Chiar acu' voiam sa STRIG in gura mare: "nu imi place! urasc cand mi se corecteaza raspunsurile!", dar chestia aia nu m-a lasat sad

13 răspunsuri:
| →s ♥ ą← a răspuns:

Da

| mrsolo a răspuns:

Nu este enervanta happy pe mine ma chiar amuza si ma ajuta sa ma corectez unde gresesc tongue

| ȘtefanLamas a răspuns:

Intr-un raspuns chiar trebuia sa scriu cu majuscule, iar "chestia aia" nu m-a lasat. Dar e ok, nu ma enerveaza prea tare. Atat timp cat adminul o accepta, inseamna ca o face pentru un scop anume si nu cred ca ar fi vreunul prostesc. E ok.
Numai bine!

| gabryel a răspuns:

Nu e enervanta chestia aia cu corectatul raspunsurilor e chiar interesanta

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da. Sunt corectii uneori frustrante, dar sunt de inteles, totusi pe ansamblu cred ca are un efect pozitiv.

| Black explică:

Pai smileurile si punctele de suspensie nu sunt greseli laughing cel putin eu folosesc foarte mult punctele de suspensie: uneori le folosesc pentru a fi putin ironic, alteori pentru a mai face pauze, pentru a il lasa pe cititor sa traga o concluzia, pentru a arata ca ceva nu e in regula si pentru multe altele... adica pentru mine inseamna multe lucruri laughing

| Black explică:

Cu majusculele nu mi s-a intamplat sa ma corecteze xD
Iar smileurile si punctele de suspensie nu le consider greseli xD
Daca ii corecta pe cei care nu stiu sa lege 2 cuvinte si pe cei care pun virgula intre subiect si predicat era ceva xD laughing dar asa...

| sabela a răspuns:

Inintial m-a enervat dar mi-a trecut repede. Mi-am dat seama ca in loc de multe puncte de suspensie pute-am totusi scrie ceva.De ce sa las fraza neterminata?

| gloria a răspuns:

Este ajutatoare ca in felul asta scrii cat mai corect dar cand vrei sa raspunzi repede si te tot corecteaza da este enervantlaughing

| nobody_9468 a răspuns:

Dha...normal,eu am probleme cu punctelelaughing

bafta

| Black explică:

AWWWWWWWW... acum am vazut ca am scris "pui" in loc de "pun"

| Clauditza a răspuns:

Da ma scoate din sarite adaica vroiam sa scriu niste nume de fata logic vroiam sa le scriu cu litera mare pe toate dar nu m-a lasat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarteeeee enervat