| MusicWorld a întrebat:

Nu am o intrebare.Am un anunt. Sper sa ma ajutati :o3

Heeyy! :)Cf? Am venit pe contul tau superb cu o rugaminte :D.Eu si una din prietenele mele avem un forum.Acest forum se numeste MusicWorld...In el este vorba despre muzica :X.Noi doua l-am facut cu gandul ca multi dintre voi sunteti niste fani/fane ale/ai muzici.Ca si noi... E ca un hobby muzica pentru noi :X. Faza e ca pe forum nu avem useri deloc :(. Ceea ce ca ne cam supara.Pentru ca noi lucram in fiecare zi la el.Si nimeni nu intra ca sa posteze.Toti se logheaza si nu mai posteaza. Iar noi nu putem sa inbunatatim forumul fara ca voi sa intrati si sa postati.Va rugamm intrati si logativa. Apoi incepeti a posta :o3
Linkul este : http://musicworld.3xforum.ro/
Multumesc anticipat celor care intra :*
Imbratisari si pupici din partea administratorilor forumului MusicWorld :*:X

1 răspuns:
| Costel11 a răspuns:

Hai ca intru... laughing