| iSharan a întrebat:

Nu ati obsercat ca dupa ce intrebarea unui user, daca a disparut de pe prima pagina, rar mai primeste un rasp? dc? nu ar trebui inbunatatit cumva acest site ca o intrebare sa primeasca cat mai multe rasp?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer nu cred ca s-ar putea face ceva in legatura cu asta!
1)...odata ce intrebarea a primit cateva raspunsuri, userii se feresc sa mai raspunda la respectiva intrebare deoarece stiu ca nu prea mai au sanse sa primeasca funda ( fiindca 90 % din cei de pe site raspund doar pentru funda )
2) pe TPU se pun 10 intrebari pe minut!,este un site activ din acest punct de vedere, asa ca logic, ca intrebarile vechi sunt ignorate odata cu aparitia celor noi!
3) aici nu este deloc vina la admini sau a siteului! aici este pe deplin vina userilor, care prefera sa raspunda la intrebari recente!

1 răspuns:
| patriciaxd a răspuns:

Oo ba daaaaaa