| Shindevil a întrebat:

Nu credeti ca echipa TPU ar trebui sa aprobe intrebarile mai repede si sa nu se mai astept 100 de ore pana la a putea primi raspunsuri? Am pus o intrebare acum cateva ore si nici acum nu s-a aprobat. Voi de ce credeti ca merge asa de greu? Daca gresesc cu ceva din cele spuse imi cer scuze

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca exagerezi putin, nu-mi vine sa cred ca se asteapta 100 de ore. Trebuie sa tii cont de faptul ca astazi este sarbatoare, zi libera legala si ca poate si moderatorii nu sunt pe TPU ori sunt prea putini si nu fac fata numarului mare de postari. Ai si tu putina rabdare si se va rezolva. Numai bine!

| iKatherin a răspuns:

Ai dreptate ar trebui să le accepte mai rapid, dar se aprobă foarte greu pentru că sunt foarte multe întrebăriwinking.