| anonim_4396 a întrebat:

Nu e o intrebare, dar d-au o fundita :

Pentru toti de pe TPU : Va urez un craciun fericit si plin de bucurie si sper ca toti sa simtiti atmosfera de sarbatoare insotiti de familie si/sau de persoanele iubite! Caldura craciunului sper sa va lumineze sufletele si viata, va urez sarbotori fericite..., iar pentru mai tarziu ( peste cateva zile ) UN AN NOU FERICIT! Si cine mai vrea sa primeasca si ultima urare :

Succes in adunatul funditelor pe TPU! big grin

Răspuns Câştigător
| Iulia_1200 a răspuns:

Iti multumesc foarte mult si iti urez si eu un Craciun Fericit sa ai tot ce iti doresti sa ai o viata magica si sa traiesti ca in basme happy Un an nou fericit alaturi de familie si prieteni si sa fie plin de surprize bune! Craciun Fericit si un an nou fericit!

16 răspunsuri:
| Ich a răspuns:

Multumim la fel

| BetterThanDrugs a răspuns:

Multumim mtt:*Esti o dulce:*

Si eu iti urez sarbatori fericitee impreuna cu cei dragii:X
Sh mosu sa iti aduca tot ce iti doresti:*

Craciun Fericitt:X!

| timioros a răspuns:

Ok... funda?

| AngelAnime11 a răspuns:

Maffykissgirl Craciun fericit!
Fie ca spiritul Craciunului sa iti aduca numai si numai bucurii alaturi de cei dragi. Nu iti doresc sa ti se indeplineasca orice dorinta vrei CI SA AI PUTEREA sa ti le implinesti.
Iar pentru noul an... un calduros LA MULTI ANI
NUMAI BINE! PWP

| WalterWhite a răspuns:

Mersi la fel! Craciun fericit!

| cocosnucifera a răspuns:

Si tie iti urez un Craciun cat mai frumos alaturi de cei dragi!

si...

De Craciun,
Sa fii iubit, si sa iubesti,
Sa primesti tot ce-ti doresti
Multa fericire, multa sanatate
Mosul pentru tine sa vina cu de toate!

CRACIUN FERICIT! happy

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Multumesc!

| Cineva_2379 a răspuns:

Multumim! Sarbatori fericite si tie. happy

| mihamihaela1234 a răspuns:

Ehehe...multumim la fel! Sa ne auzim cu bine in noul an :*

| zapa1 a răspuns:

Mersi la fel.

| marya a răspuns:

Multumim pentru urare.Profit de ocazie si iti urez si eu tie un CRACUN fericit si tuturor utilizatorilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc pentru toate raspunsurile voastre calduroase si foarte frumoase, chiar daca unele au fost doar multumiri, tot sunt fericita, dar cum bine stiti, doar unul dintre voi poate castga o fundita si mie atat de greu sa il aleg! Poate sa mai astept putin sa nu regret dupa, dar oricum Succeas tuturor in toate si craciun fericit si la multi ani si toate urarile din lume!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite cam ce cred pana acum (adica pentru ce vreau sa dau funda la fiecare si pentru ce nu) :

marya - pentru urare si pentru ca nu a uitat de ceilalti utilizatori
zapa1 - ca un cadou de craciun ca nu are prea multe fundite
ღ - pentru ca... pentru urare si bunele maniere ( multumirea )
miha - pentru ca mi s-a parut f frumos ce a scris
Iulia - pentru urarile frumoase
Cineva - pentru urare
Handbal - Sorry n-am d c
cocosnucifera - pentru urare si pentru poezioara
Alyn22 - pentru urare
Alexa - pentru urare
timioros - n-am d c si nu-mi pare rau ca a vrut sa oara amuzant facand pe increzutul
BetterThanDrugs - pentru urare si pentru compliment
Ich - pentru multumire ( in felul in care a multumit )

| Danιel a răspuns:

Deocamdata, in prag de sarbatoare este Craciunul. Revelionul incepe vinerea viitoare. Sa ne bucuram de parintii nostri, care ne sunt alaturi, prieteni si asa mai departe. Banuiesc ca majoritatea vor avea o parte de o cina cu mancaruri gustoase, prajituri si alte delicatese, in aceasta seara de ajun cat si maine de asemenea. Sa nu uitam de colindatori, decoratiunile interioare, bradul, instalatiile de becuri si alte feluri de obiecte agatate prin casa care sunt... FASCINANTE si intensifica spiritul acesta de Craciun! Asadar, o zi festiva, o zi speciala ca in fiecare an si o zi de care ne reunim cu totii in familie, alaturi de cei dragi. Bucurati-va de cele mai mici surprize primite! CRACIUN FERICIT SI TIE SI TUTUROR!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau Alexa pentru ca tu meritai fundita la fel de mult ca si iulia, dar nu mi-am dat seama!

| Iulia_1200 a răspuns:

Iti multumesc mult pentru fundita draguta :* Craciun Fericit :*