| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg la bb(barnbudy)am caine si tot imi fura
mereu il hranesc

Răspuns Câştigător
| geo_2577 a răspuns:

Puteti fur si daca are caine dati TAB si mutati la fermele prietenilor din sageti acolo dati enter si ii ascundeti cainele, daca are casele puse pe recolta le ascundeti tot de acolo. Din tab este cel mai bine deoarece ii ascunzi toate lucrurile. Te rog funda ti-am dat ex cum sa furi.

1 răspuns:
| federerdinamo a răspuns:

Stiu si mie mi se mai intampla insa destul de rar. Exista numite trucuri pe cr le stiu jcuatorii. Uneori poti sa icnerci sa furi la nimereala si reusestiwinking