| Batrinu_Denisa_Alexandra_1979 a întrebat:

Nu m-am gandit nici ieri, nici astazi ci de mult vreau sa scriu o carte deja am inceputo dar nu stiu daca sa mai scriu pentru ca mi-e frica de intrebarea :Ce vor spune? va rog sfatuiti-ma dau funda ♥

Răspuns Câştigător
| TPUajutor a răspuns:

Atunci cand vrei sa faci ceva bun intodeauna apare gandul ce vor spune ceilalti.Dar atunci cand facem ceva rau nu ne mai gandim la asta dar asa e firea umana nu e nimic.Fa ceia ce ai in plan fii curajoasa nu ti pese de vorbe in vant fii ceia ce esti atingeti scopul si nu te da batuta