| Marselina a întrebat:

Nu mai pot sa dau comentarii la poze si stari de la pagini pe facebook imi apare eroare stiti ce sa fac ca sa fie ca inainte? puppy dog eyes dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Mara22 a răspuns:

Cred ca cineva ti-a dat bann...
adica nu mai poti sa scrii comentarii, sa dai like sau share-uri..atata stiu (sper sa te ajute ) funda?

| Marselina explică (pentru Mara22):

Likuri pot sa dau. Ai idee cum pot sa-l fac inainte sau nu se poate?

| Mara22 a răspuns (pentru Marselina):

Pai,cred ca treuie sa rogi pagina, si sa intrebi de ce ti-a dat bann... daca asta este problema. daca lamuresti, problema asta cu pagina, o sa iti retraga bann-ul si o sa fie ca inainte