| Love_Raloyka_1998 a întrebat:

Nu mai pot sa-mi schimb numele dp facebook.de ce?

Răspuns Câştigător
| Creattsa a răspuns:

Nu e din cauza asta cannibal. Ai doar 5 posibilitati de a-ti schimba numele. Daca ti-ai irosit cele 5 sanse, trebuie sa folosesti doar una din cele 5 nume pe care le-ai pus.Nu mai ai voiehappy

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Poate exista mult persoane cu numele tau
Poate ca ai pus un nume de piti

| CrisDdf a răspuns:

Probabil ca ar trebui sa incerci cu adevaratul tau nume si ia sa vezi, ca merge sigur. Facebooku' nu e Hi5, ma fratilor, aici nu suntem cu "frumushyk","dragutzic ". Scrieti corect, demonstrati ca sunteti romani.