| laryssa93 a întrebat:

Nu stie nimeni cum se numeste programul pentru mess unde poti vedea in lista ta daca id-ul unui user e invizibil sau offline! pleasekiss

5 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Intra pe www.narubian.com - poti verifica online sau poti sa descarci programul yahoo scan (tot de pe narubian).

| RainDrop a răspuns:

Www.detectinvisible.com, sa stii ca ala e adevarat, si app poti sa iei si avataru cuiva, oricum ala e al mai bun

| stygmate a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista vreun program pentru asa ceva dar uite linkul unde poti afla cine e pe invizibile .etc;)
http://www.yahoostatus.ro/