eluveitie
| eluveitie a întrebat:

Nu ştiţi unde găsesc One tree Hill, sezonul 2 episodul 15 întreg? De oriunde l'am scos are doar 4 minute episodul şi nu-l găsesc nicăieri în întregime.Sau dacă aveţi careva să mi'l trimiteţi.Mulţumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca intrebarea e mai demult dar fanpopul nu cred ca ajuta. Intra pe watch-series.com si gaseste o multime de show-uri; OTH-ul e tot. Vizionare placuta!(in caz ca esti pe la sezonul 2, daca nu tii neaparat sa-i vezi in show pe Lucas si Peyton nu-ti recomand sa te uiti, mie intotdeauna mi-a placut de Brooke si de-aia am continuat sa ma uit, plus ca devorez show-uri americane de zici ce-i aia, asa ca i-am ramas fidela OTH-ului, in memoria a ce a fost, dar sper sa nu mai fie mult, nu mai are sens; mentionez ca nu am vazut ultimele 3 episoade gen, din ultima serie, asa ca nu stiu exact daca s-a terminat, astept vacantabig grin) Toate cele bune!

1 răspuns: