| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat la bb(barnbudy ca mi-au disparut toate animalele si peisaju, si am muncit mult sa strang banistraight facepls ajutor funitza

Răspuns Câştigător
| Lucia_5229 a răspuns:

Incerci sa mergi la o ferma vecina si dupa aia sa te intorci la a ta...
eu asa am patit si si-a revenit
:*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi in locul ala cu liniste si verdeata. acolo trebuie' sa fie.

| marian123 a răspuns:

Nu stiu si eu ma joc si nu am nici o problema in legatura cu el poate ti-a dat o eroare si s-a sters...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai incercat sa iesi si sa intri? ca si mie mi'au disparut 20 de baloti de fan si oaiahee heeSi apoi au aparuthappydaca nu se va rezolva problema! si eu cand mi-am luat peisajul nu mi-a aparut si mi-a luat si banii dar mi'au aprut peste o zibig grin
Bafta!

| andrei123 a răspuns:

Si mie mi au disparut si chiar nu stiu ce sa fac...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu ce ti s-a intamplat. http://sp2.ro/019926

| DaftPunk a răspuns:

Vai de tine!