| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat la calculator. Am sters tot din istoric, iar dupa tot este in lb. romana. Chiar si comentariile din engleza de pe youtube, sunt traduse, si numele melodiilor. Cum fac sa revina la normal?

funda

Răspuns Câştigător
| ad3w5ewbpwte3st a răspuns:

Folosesti Google Chrome / Chromium? Atunci intra aici : chrome://chrome/settings/
cauti "Show advanced settings..."/"Afişaţi setările avansate..." si dai click pe el[link]
dai mai jos pana gasesti "Languages"/"Limbi" si dai click pe butonul de dedesubt si ti se deschide o fereastra.Acolo alegi limba pe care o doresti, iar daca nu apare dai pe "Add"/"Adaugati" si dupa ce ai selectat limba dai pe "Use this language for spell checking"/"Utilizati aceasta limba pentru verificarea ortografiei" apoi "Ok" si inchizi complet (si redeschizi) Chrome(/ium).
Sfarsit smug

| muffinfactory a răspuns (pentru ad3w5ewbpwte3st):

S-a rezolvat singur laughing ma rog, mersi, iti dau funda, macar tu ai inteles la ce m-am referit

| anonim_4396 explică (pentru muffinfactory):

Săr'na. Desi as fi vrut sa aflu cum s-a rezolvat... ehh, oricum : Numa' bine!

5 răspunsuri:
| SoWTF a răspuns:

Nu mai intra pe porcarii, pornacherolling on the floor). Ca sa nu mai fii nevoit sa stergi istoricul.

| muffinfactory a răspuns (pentru SoWTF):

raised eyebrows ce fail esti.si pentru cunostinta ta generala de om frustrat, cautam un link de mai demult, si am sters istoricul pentru. 2 saptamani., cautam ceva de acum 2 saptamani si sa-mi fie mai usor. OMG, ce oameni.

| muffinfactory a răspuns (pentru SoWTF):

In intrebare am scris ca am sters tot pentru ca m-am gandid ca are legatura cu faptul ca imi apare tot in romana, dar nu are.