| GreenBubbleLove a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac in sims 2!

Va rog dati-mi niste idei de familii ceva dau fundita si vot folositor.

HELP!

Răspuns Câştigător
| Jamais a răspuns:

Smith, Jacobs, Janssens, Wagner, Johansen, Pettersen, Olsen, Garcia, Fernandez, Ruiz, Jimenez, Iglesias, Alonso, Rodriguez, Lewis, Thomas, Richards, Morgan, Griffiths, Williams, Johnson, Brown, Anderson, Taylor, Gibson, Stevens, Tucker, Wilkerson, Blackwell, Kinney. big grin

1 răspuns:
| micutzsha a răspuns:

Poi poti sa-ti fai singura o familie dar sa nu fie una obisnuita ceva d genu: fetita sa fie neagra:baiatu sa fie extraterestru:mama sa fie pamanteanca si la tata vezi uwinking