| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca ati intrat dar au schimbat astia HI5-ul il uraaasc mi s-a dus toate jocurile inteleg sa fie o pagina de socializare dar sa nu includa si altele. de exemplu au inclus in HI5 si Facebook si Twiter. voi ce parere aveti.

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Jocurile s-au dus, nu s-a dus straight face

| Anq209 a răspuns:

Mie imi spui...e o porcarie.Era mult mai super inainte.Acum e o harmalaie acolo sadAcum ca sa ma joc barn buddy trebuie sa intru pe facebook(lvl 0). Sincer, mi se pare o mare prostie. Funda?

| aumih16 a răspuns:

Asta este asa s-au gandit ei ca e mai bine recunosc imi placea si mie vechiul hi5

| Cleudiu a răspuns:

Eu nu am mai intrat pe Hi5 de cand s-a schimbat... e vraiste acum xD