| Suprad0zaDeVise a întrebat:

Nu ştiu dacă mi se întâmplă numai mie, dar eu numai primesc pe yahoo.com nici un mail! Şi nu ştiu de ce. Pe TPU numai pot posta mai mult de 5 răspunsuri pentru că cică e-mail-ul meu nu este confirmat straight face. Am dat click pe opţiunea care să mi-l retrimită şi nu am primit nimic.;@ Habar n-am ce să fac. Mulţumesc!

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Caută în folderul Spam.
Sau creează-ți un cont @gmail.com

| hkr a răspuns:

Nu esti singurul.Si mie mi s-a intamplat pe un id.n-am stiut ce sa fac si mi-am creat altul.

| FloryBhăy a răspuns:

Logheazate cu facebook, eu asa ma loghez de fiecare data pe TPU k nu stiu dc da q e-mailu nu imi merge

| sandu21 a răspuns:

Eu incercai de 3 ori la intrval de o ora si mi trimisa pana la urma)

| alqaeda09 a răspuns:

Nici mie nu mi-a mers pe un id ...nu primesc nici un fel de emailuri si nici la spam nu imi apare nimic asa ca am schimbat id-ul