| cristianorudi7 a întrebat:

Nu stiu daca va plac asemenea jocuri eu am avut mafia 1 si mi-a placut foarte, foarte mult. de acolo am invatat multe lucruri despre razboiul monidal, perioada prohibitiei si multe altele.stiti ca acum este noul joc mafia2. data aparitiei este in america pe 24 august(azi) iar in celelate tari pe 27 august. daca intrati pe siteul oficial va fi exact cum am spus eu, iar daca sunteti pasionati si stiti, aflati de unde si cum se poate descarca jocul mafia 2.multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| VranceanuTania a răspuns:

Am jucat mafia1 si mafia2.Am terminat mafia2 de 4 ori a fost foarte tare chiar daca sunt fata imi plac jocurile astea am jucat max payne 3 e cam greu dar... aproape l-am terminat la noire si alte jocuri de genul asta dar as mai vrea sa joc mafia2 imi poti da un sait de unde sa il descarc?

| maus09 a răspuns:

Add danoinnostar ca sa iti dau linc pentru ca dupa cum sti nu e voie aici