| khrys a întrebat:

Nu vi se pare ca Byonce a profitat de Lady Gaga in melodia Telephone? nu stiu chiar nu-mi place de loc Byonce in melodia Telephone. Voua cum vi se pare?

5 răspunsuri:
| Denisaa a răspuns:

Melodia e OK:X... mie imi place.Videoclipul insa:-&mi se pare o prostiehappy

Nu pot sa spun ca a profitat de ea, un feat. in ziua de azi gasesti aproape la fiecare melodie.Este adevarat ca piesa a avut succes datoriata faptului ca si ambele sunt faimoase, dar mi se pare ca Beyonce nu ar avea nevoie ca Lady Gaga sa ii faca publicitatebig grin

| Miruna3094 a răspuns:

Nu mi se pare ca a profitata de ea doar ca ii imita stilul pentru ca vinde mai bine

| NimeniCuActe a răspuns:

Da da, a profitat... a stors-o pe gaga de faima si bani? Dar mai kinderi, mai nou chiar critici de muzica v-ati facut? Nu am auzit presa din USA sa comenteze ceva legat de colaborarea dintre B si L. G... mai mult tam-tam a fost la inceputul anului cand B a concertat unei persoane rau-famate din lumea araba happy

| chivas21 a răspuns:

Sunt amandoua "tari". Lady Gaga e o tipa inteligenta, stie de cine si ce s a se fereasca, daca Byonce era o profitoare nu avea ce cauta in clip!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este khrys, eu nu o suport pe beyonce, este o profitoare. eu o adooor pe lady gaga, dar nu mi-a placut in telephone ca era si beyonce, mai bine o canta cu pink. dar este o melodie foartee reustita. ma bucur ca ti-am raspuns!