| V77Narcis a întrebat:

Nu vi se pare ca TPU are cam putini utilizatori?

Răspuns Câştigător
| cîrne a răspuns:

Mai rau e ca majoritatea-s (si/sau) plictisiti, frustrati, ignoranti, superficiali, enervanti

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

70. 000 nu ajung?laughing Baftă!

| cornculapte a răspuns:

Sunt 77097 utilizatori. Nu mi se par atat de putini avand in vedere ca site-ul e doar in limba romana, deci utilizatorii sunt doar romani.

| smilerz19 a răspuns:

Ma enerveaza ca primesc cate 1, 2 raspunsuri care nu ma prea ajuta [ in cazul unora dintre intrebari ] asa ca, cateodata trebuie sa dau funda cuiva care nu m-a ajutat cu adevarat.
Mi se pare stupid.
Dar asta este.
Viata e dura. laughing
Succes!

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu este vorba ca sunt putini utilizatori. Doar ca atunci cand pui o intrebare mai grea la care trebuie sa scrie si sa explice mai mult primesti doar cate un raspuns, maxim doua. Dar atunci cand pui o intrebare usoara, la care oricine ar putea scrie ceva, primesti zeci de raspunsuri. Adica cand ai nevoie cu adevarat de un sfat primesti cele mai putine comentarii.

| Abcfunny a răspuns:

Are multi utilizatori ...insă doar cativa isi fac treaba

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

In curand vor afla mai multi happy

| Puf a răspuns:

Mie mi se pare ca pe TPU au invatat tot felul de pusti care pun intrebari foarte stupide ...Cand mi-am facut eu contul mi se pare un site mai bun, insa acum... daca te uiti la intrebarile de la categoria"Dragoste si sex" te crucestistraight face

| KatVonB a răspuns:

Mi se pare ca TPU are multi utilizatori de 6, 7 ani care o tin cu disneywinking