| PuFaRiNaIsThEoNe a întrebat:

O activitate ciudata pe care o faceti in casa singuri cad va plictisiti?

5 răspunsuri:
| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Zumba!

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Fredonez melodii.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Cand sunt singur? hmm, imi verific notele la facultate rolling on the floor

| Fvn a răspuns:

Hmm.activitate ciudata? confused hmm...ma zbengui ca nebunastraight face sau imi enervez animalele, sau fac dezordine ca sa pot sa fac curatenie laughing

| Klepto a răspuns:

Palmuiesc maimuta, duc pionierul la ecluza, infund burlanul, parchez trailerul, intru cu trenul in pestera, trag cu tunul, cam ce face oricine.