| Daviiiiiid a întrebat:

O intrebare? Acu`s cateva zile aveam 110 fundite. Acum mai am 89. de ce?!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Se sterg intrebarile ori se raporteaza de alti utilizatori, am patit si eu asa.

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

No si care-i deranjul? Mare branza, ti-au scazut 21 de fundite.

| Daviiiiiid explică (pentru unknownn):

Nu e nicio problema, dar mi se pare cam incorect sa scada asa, dintr-o data happy.

| nutepriveste21 a răspuns:

Cred ca s-au prins administratorii ca celelalte ti le-ai acordat singur de pe un alt cont.

| Daviiiiiid explică (pentru nutepriveste21):

Mda, buna asta, nici macar nu ma gandisem la acest lucru, in 2 ani, daca te uiti pe profilul meu vei observa, ca nu am fundite de la aceeasi persoanawinking. Si din 16. 01. 2010, pana in 29. 03. 2012, se cam pot facehappy. Deci aici te contrazichappy

| DarkBlood32 a răspuns:

Ti le-a papat cutu.

| AditzzuWatdafac a răspuns:

TVA-ul