| SoareMicutz a întrebat:

O intrebare deja pusa poate fi stearsa[pe TPU desigur]?

Daca da cum?thinking

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, poate fi stearsa.
1. Poti s-o raportezi (e nevoie de minim 2 raportari). Dar nu este voie sa abuzezi de aceasta functie. Poti sa fii suspendat/a.
2. Poti sa trimiti un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact, in care o rogi pe Stela (administrator), sa fie stearsa postarea respectiva. Ataseaza neaparat si link-ul cu intrebarea!
Succes! Numai bine!

7 răspunsuri:
| asdfghjklș a răspuns:

Trimite-i un mesaj Stelei si roag-o sa-ti stearga intrebarea.

| mmeee79 a răspuns:

Buna.Nu poti sterge intrebarile puse pe TPU. Poti ruga un admin sa le stearga, dar tu singura nu poti.Sau poti de altfel sa le modifici.
Dar sa le stergi nu poti.

Un an nou fericit si plin de impliniri!

| Andra00009 a răspuns:

O intrebare poate fi stearsa de pe TPU doar cu acordul Stelei big grin ii dai un mesaj si va sterge :*

| aditilica a răspuns:

Nu poate fi stearsa de tine numai de un admin.happy

| ddanaraluca a răspuns:

Nu, nu nu se mai poate sterge
insa totusi cred ca ar exista o solutie!
poti trimite la administratorii TPU un mesaj si sa ii rogi frumos sa iti stearga intrebarea pe care o doresti
Succes

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai pus tu intrebarea exista 3 posibilitati. 1. Daca mai are optiunea Editeaza o poti sterge ori modifica de acolo. 2. O raportezi ca avand continut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dupa caz. 3.Scrii un mesaj din CONTACT si o rogi pe Stela sa o stearga. Ultimele 2 variante se aplica si in cazul intrebarii puse de alt utilizator. Numai bine!

| OoOaddyOoO a răspuns:

Cine este aceasta "Stela" dati-mi un mesaj cu acest raspuns straight face