| byaanca a întrebat:

O intrebare legata de revista Popcorn: cand va aparea si nr. 13, din ianuarie, si unde as putea vedea posterele care revista le ofera pe web? Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Aηdεεε a răspuns:

Deci happy, va aparea la inceputul lunii Ianuarie, azi am fost la un chiosc si am intrebat, nu aparuse happy

Mi-a spus vanzatorul ca uneva in Ianuarie, spre inceputul lunii. Mai incearca pe la chioscuri dupa 2-3 Ianurie, iar pentru postere, nu stie nimeni laughing. inca nu au postat nimic pe site-ul lor oficial happy