| Pauliici a întrebat:

O intrebare stupida,stiu.Dar, curiozitatea m-a impins sa o scriu.
V-ati facut vreodata conturi pe niste site-uri ca sa va dati altcineva? Drept cine v-ati dat? Cu copii/fara copii? Casatorit/a? Ce varsta?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Da,pe matrimoniale. Eram profu de mate.

18 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Nu.
Mă iubesc prea mult ca să vreau să fiu altcineva.

| Musique a răspuns:

Am mai multe id-uri. -_-

| RubikSD a răspuns:

Da, am facut-o ca sa-mi pacalesc pretenii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mintit in legutura cu varsta la toate conturile cred ca am vreo 20

Răspuns utilizator avertizat
| teonel2 a răspuns:

Deci...m-am dat drept o colega care se barfeste ca e cu un coleg de la scoala de la noi prost.II zic eu:Ce faci iubi? El cica:Iubireee
Secret dezvaluit
M-am dat drept profa de mate.Imi fac eu ID frumusel si ii dau cerere lu' unu mai bleg de la mine din clasa cerere. Distractie!:
Eu:Teodoroiuuu.
Ala:Ce ai faaa?!
Ce-am mai ras rolling on the floor

| Pauliici explică (pentru teonel2):

rolling on the floor Ce pacat ca am dat funda deja laughing)

| teonel2 a răspuns (pentru Pauliici):

Apoi a venit cu flori la profa' cica,, Imi cer scuze"
Cand s-a vazut profa cu flori...
http://www.myfacewhen.com/165/

| Pauliici explică (pentru teonel2):

M-am speriaat laughing rolling on the floor L-o-L

| Pauliici explică (pentru teonel2):

Exact. happy

| Pauliici explică:

De cee? laughing