| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

O mica multumire pentru Cretaker ca si-a facut loc in agenda sa ne distreze si pe noi :D ca pana acum noi cerem cerem urmatoarea parte dar de multumit nema;))
Eu cu PurePoison nu am avut ce face in ora de religie asa ca :
http://imgur.com/StqP6.jpg
MULTUMIM CRETAKER >:D<

ps stiu ca nu e o intrebare ma scuzati;;)

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

I see...

...coincidenta,nici eu nu am avut ce face in ore de religie asa ca :

http://i.imgur.com/qjH73.jpg

MULTUMIM CRETAKER >:D<

4 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Ai dreptate! filmuletzele lui sunt chiar grozave! multzumim cretaker! happy

| Jadis a răspuns:

Ce dragut la-ti desenat laughing bo$$ de bo$$ e Cretaker asta laughing

Mda oricum mersi si din partea mea big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

NOname
| NOname a răspuns:

Super simpatic desenul. big grin Buna idee, VζŠё ¢ΦLô®a†€!
Multumim, Cretaker! Ne faci sa radem de fiecare data...

| Deyutza a răspuns:

Se poate oare sa dai si tuh un raspuns fara sa ne faci sa radem laughing?