| Atheliss a întrebat:

O sa am majoratul in cateva luni...Am avut o colega care la majoratul ei a avut pe masa ca un fel de papirus cu numele invitatului si cu ceva scris pentru fiecare in parte...As vrea si eu niste idei originale. ceva in genul acesta.dar nu la fel ca ea. :d Si cum acum nu am idei deloc..Va rog sa imi dati voi :d Multumesc :* Dau funda pentru ideile voastre.pot fi si de alta natura sunt deschisa la orice este original big grin laughing (de exemplu jocuri..sau nu stiu ceva sa ne distram laughing) )

3 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Pai tu poti sa faci de exemplu,niste avioane din hartie colorata si in interiorul lor sa scrii ceva de genul: "Waw, chiar nu ma gandeam ca vei veni cu adevarat aici laughing...( numele)!" Sau poti lua mai multe mingi de ping pong, si sa le tai pe jumatate, astfel incat sa se poate inchide si deschide.le pictezi o fata haioasa sau orice vrei tu, iar in interior pui un biletel cu un mesaj haios gen :"Ai face bine sa nu imi strici petrecerea. Distractie placutaaa laughing!" Sau mai multe chestii de genul...

| Atheliss explică (pentru Classy):

Waaa..chiar foarte fain laughing). daca mai ai alte sugestii ..eu le astept..multumesc mult :* rolling on the floor

| CristinaValentina a răspuns:

Eu n-am nicio idee dar voiam sa-ti spun inca de pe-acum La multi ani!:D
http://www.youtube.com/watch?v=LAQq72ULF_g