| RazvanSmile a întrebat:

[O sa particip la un concurs in memoria holocaustului care va avea o proba artistica in care va trebui sa fac un afis, poster sau o lucrare plastica(dimensiunea 60x90) cu tema concursului. Aveti idei? thinking

2 răspunsuri:
| lalaloveoana a răspuns:

Ai putea sa faci o prezentare Power Point in care sa scrii ce este holocaustul, trenurile mortii, doctorul Mengele si experimentele sale si dupa fiecare explicatie cate o imagine... Sper ca te-am ajutat

| RazvanSmile explică (pentru lalaloveoana):

Trebuie pe duplex, nu pe calculator.Sa pictez, sau colaj, sau nu stiu... ceva mai iesit din comun vreau laughing