| lovelovelove a întrebat:

O sa pun o intrebare clasica pe care am mai vazut'o big grin ce ati face daca ati afla ca mai aveti de trait doar 7 zile [o saptamana]? dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| yourangelanairam a răspuns:

As profita din plin d3e viata... mia cumpara lumanarilaughinglaughinglaughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Tot ce mi-am dorit sa fac o viata si n-am reusit. si inca ceva Sa arat dragostea persoanelor importante din viata mea si respectul meu pentru eihappy

| dsada a răspuns:

Distractie non stop, las saruta pe iubi meu, jaf la banca, si iar distractieeeeeee

| AndutzaAndu a răspuns:

Aş face ca acea săptămână să fie de neuitat pentru mine.

| gloria a răspuns:

Mi-as parasi iubitu!straight face