| anonim_4396 a întrebat:

O telecomanda doua?laughingrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Trăie a răspuns:

Telecomenzi 6 cai frumosi laughing acum mai stiu si din astea rolling on the floor

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

A cam... expirat!

| mgtow a răspuns:

2 telecomanda, spune 2 telecomenzi, 2 ce? telecomenzi laughing saracii tarani.

| catalinaaaaaaa21 a răspuns:

Nu stiu laughing

| Tokha a răspuns:

1 telecomandă, 2 telecomenzistraight face

| Drathmnight a răspuns:

Telecomanduri rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| PTtrandafiri a răspuns:

Ce vrei sa spui ca intrebarea asta?

| cryssbby a răspuns:

Incorect: doua telecomande Corect doua telecomenzi

| Kid_4219 a răspuns:

Telecomande

| Geo14 a răspuns:

Douaaaa!

| Raduu a răspuns:

Au cam expirat telecomandatii:). Incearca ceva nou, uite-te la RObotzi: http://www.youtube.com/watch?v=GuCtRQAXvQA.Sau incearca Ilariant;) www.ilariant.ro

| Gabiii a răspuns:

Doua? Doua! Doua ce? Doua Telecomande rolling on the floorrolling on the floor

| yulia_3998 a răspuns:

Douahappy

| GangstaLuv a răspuns:

Nu stiu, cand te duci sa cumperi, ii spui aluia "ia da-mi ma 2 din astea gri".El iti va raspunde aaaa doua telecomande.Si tu ii raspunzi sec, ca si cum ai fi stiut "da ma, din astea:-)"

| Flav a răspuns:

@SingurToataViata - Stii ce nu suport eu? Taranul de oras! Acei oameni nu sunt tarani, sunt oameni cu deficiente mintale, tu sa spui multumesc ca esti ok! Am ajuns sa radem de oameni ce n-au avut noroc in viata, si sa ne mai credem si destepti.
Mi-e scarba, poate ca cei 2 sunt, din cauza unor factori ce n-au depins de ei, putin iesit din comun, dar vai de cei ce sunt iesiti din comuna!

| CookieYumm a răspuns:

Doua telecomenzi laughing)
dah ii expirata deja oh go on

| Licuriici a răspuns:

Doua