| andreyboss a întrebat:

Oare daca ma combin cu o emo ma taie cu lama?laughinglaughinglaughing

Răspuns Câştigător
| Fartie a răspuns:

Ea isi daie venele tie iti taie altceva laughing funda?

12 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Cel mai posibil, fugi cat mai poti

| DrunkenRat a răspuns:

Nu, mai. Incearca sa accepti diferentele intre subculturi. Nu o poti discrimina asa doar pentru ca ii plac lucruri diferite, nu? Dupa o perioada o sa iti para fascinanta chiar. Incearca sa o intelegi.

| NuDauFunda a răspuns (pentru DrunkenRat):

Incredibil, din 8 useri unul singur da dovada de simt etic. Felicitari, dar e trist.

| NuDauFunda a răspuns:

Oare daca ai disparea de pe site, lumea ar fi mai buna? Cu siguranta, ar creste semnificativ nivelul mediu de IQ.

| AllinaDaniella a răspuns:

Vai de mine...

| NewLife18 a răspuns:

Nu

| floryynnel a răspuns:

Pana te taie ea... te tai eu. nu sunt emo, dar ce ai cu ei? nu o sa-ti faca nimic, si din cate stiam baietii bat fetele, nu baietii sunt la mana lor.te poti combina cu oricine, dar sa fii fericit si ea la fel, nu mai discrimina, daca u erai emo, iti placea cand cineva te discrimina?

| andreyboss explică:

Foarte tari raspunsurile ii dau funda celui mai amuzant

| Sm0k3 a răspuns:

NUUU emo sunt foarte Taioaselaughing)

| MRcristi24 a răspuns:

Poate... dar ai grija sa nu taie alceva!

| diusypusy a răspuns:

Nesimtitule unii dintre noi poate suntem emo avem si noi inima ma rog una mai intunecata dar nu taiem oamenii doar daca ne enerveaza clar!

| Danir a răspuns:

Nu cred. Dar poate ca te va atrage de partea ei. :d (totusi incearcahee hee )