| Orbithh a întrebat:

Oare de ce sunt atat de putine intrebari la "CAUZE NOBILE"?

5 răspunsuri:
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Pentru că cea mai mare parte din useri sunt preocupați de alte probleme...
Și întrebările, curiozitățile sunt mai multe legate de alte subiecte.Deaceea userii se îngrămădesc mai mult să posteze întrebări la „Adolescenți" sau „Deagiste și Sex".

| ShadowAngel a răspuns:

Nu stiu de-astea

| moldoa12 a răspuns:

Romanii nu mai stiu ce e aia nobilime.Noi stim doar ciuda, gelozie, ipocrizie.Noi nu stim sa dam ceva fara sa primim ceva.

| 凸florina凸 a răspuns:

Intrebarea asta mi.am pus-o si eu astazi. si raspunsu este ca acolo se pun doar intrebari despre casatorie, botez, inmormantari, divorturi, si nimeni de pe aici nu isi face publica povestea. cred. asta-i parerea mea.
Papa pup

| AcrossTheSky a răspuns:

La cauze nobile doar expertii pot pune intrebari.dar daca noi vrem sa facem asta.la "Alege categoria". uita-te ca nu apare "CAUZE NOBILE", deci nu putem sa punem intrebari.