| Cristina788 a întrebat:

Oare isi bate joc de mine? Vorbesc cu un baiat, l-am intrebat pe mess daca are prietena si mi-a zis ca nu. Dar pe hi5 lui acolo la relatie scrie ca este intr-o relatie. Ce sa cred?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe hi-5 poti sa ai si 90 de ani daca vreiwinking
Deci nu crede, ci cerceteaza!tongue

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ca sunt sanse minime sa-ti gasesti printul pe hi5

| Spintecatorul a răspuns:

Probabil ca din greseala si-a pus ca este intr-o relatie deschisa, la hi5, sau poate ca este de mai de mult asa si nu a mai schimbat.

| Suzy a răspuns:

laughing pai credel pe el si eu am avut o perioada intr-o relatie deschisa si nu eram cu nimenitongue

| miauu a răspuns:

Zii sa puna poze ca tine la avatar etc
hee hee
si daa nu pune
arelaughing

| valThina a răspuns:

Se poate sau nu.eu cunosc un baiat care este de 2 ani si 7 luni cu o fata.si are pe hi5 la relatie ca e single.si nu are decat o poza cu ea da pe un alt hi5 si nici comentarii de la ea nu are.niciodata nu se stie da poti sa il intreb isi cum zice si laptopnews sa vezi ce reactie are

| Pinkyx a răspuns:

Poi poate nu are prietena si nu a schimbat pe hi5.
Stiu multe persoane care nu au prieteni/prietene si au pe hi5 intr-o relatie deschisa. mai bine afla tu singurahappy uitate la comentarii la poze daca are de la vreo fata comentarii gen "te iubesc" sau din astea :*

| Foca_4528 a răspuns:

Buna!
A uitat sa modifice, cu siguranta nu are prietena.
Sau ma bine intreaba-l pe el de ce la hi5 scrie ca este intr-o relatie!
Sper ca te-am ajutat, O seara buna!

| adsfsf a răspuns:

Cand a intrat ultima data pe contul lui?

| Alice_6278 a răspuns:

Nu prea cared kasi bate joc. dar sfatul meu este sal ignori kit mai mult si atunci vei intelege daca isi bate joc de tine sau nu.

| laptopnews a răspuns:

E foarte probabil sa aiba. poti chiar sa ii spui ca ai observat ca asa scrie acolo, si vezi ce reactie are. Daca e intr-o relatie, nu cred ca isi va permite sa schimbe pe single, pentru ca poate vedea prietena lui, desi daca ea nu e preocupata de asta, merge smecheria. In orice caz ai sanse din atitudinea lui sa te prinzi daca minte sau nu.

| madalykuka a răspuns:

Pe el. la hi5 poate sa scrie numa asa ca sa arate bine laughing
sau asta a fost demul si poate ii e lene sa schimbe pe acolo relatia.,,
eu zic sal crezi pe elwinking

| LeonHARD a răspuns:

Nu cred poate a uitat sa modifice sau a pus-o la misto si oricum inseamna ca te place mai mult daca el ar avea prietena si zice ca nu.