| pissy_8379 a întrebat:

Oare o sa vina cutremurul?
Va intreb pentru ca vremea este foarte ciudata.Acum este frig si bate vantul in 2 minute iese soarele dupa incepe sa ploua.Azi a fost vremea foarte ciudata.
Ce credeti?

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Viata este foarte complicata, somaj, impozite, asistenta medicala este sub orice critica, trebuie sa fim optimisti si sa nu ne complicam existenta cu acest ''cutremur''. La urma, urmei cum o vrea Dumnezeu, dar speranta nu trebuie sa o pierdem niciodata.

| Razvan a răspuns:

Cutremurele de intensitate mare in Romania sunt extrem de rare dar si cand vin la cat de imprevizibile sunt fac praf totul in calea lor:http://www.hotnews.ro/......00-ani.htm

| ioanateo a răspuns:

No sa vina nici un cutremur fata! daca crezi ca vine, atunci uita-te cu atentie la geam si daca vezi vreo casa care se crapa atunci ascunde te in beci, sau sub masa sau sub tocul usii uite! http://www.youtube.com/watch?v=MF-qHKVpCFI

| daddu a răspuns:

Cred ca esti FOARTE pesimista. Daca tie frica bagate in pivnita/beci, sau stai sub tocul usii.

| king4aday a răspuns:

Ce legatura sa aiba fenomenele meteo cu ceva ce se intampla sub scoarta pamantului? Macar gandeste-te inainte sa pui o intrebare atata de... asa cum e ea. big grin