| TheNinthKoopa a întrebat:

Ok, deci pentru cei care ati vazut filmele SAW si Dead Silence, am o intrebare. As vrea sa-mi fac niste timp sa vad filmul Dead Silence si vreau sa va intreb: E mai de speriat decat SAW? Pentru ca stiu ca e cu marionete, chestii dintr-astea si am vazut si trailerul. Iar marionetele alea ma sperie de mor... :O

Răspuns Câştigător
| xMary a răspuns:

"Dead Silence" e mult mai infricosator... Saw e mai mult scarboshappy... Sunt sigura ca o sa-ti placa "Dead Silence" [e super tarelaughing ].

Sper ca te-am ajutat. Funda?happy

2 răspunsuri:
| dany97 a răspuns:

Ok,filmele de groaza sunt de 2 feluri:cu fantome si chestii din astea paranormale care cica trebuie' sa te sperii si filme de groaza care are la baza crima, sange, omoruri etc...precum saw, dead silence, scar si multe altele.astea nu sunt sa te faca sa te sperii si doar sa te faca sa fi ''scarbit''.din punctul meu de vedere saw(toate partile) mi s-a parut mai horror deoarece are mai multa crima mai mult sange si mai multa oroare prin felul in care mor oamenii.
sper ca te-am ajutat, bafat!

| elenaai a răspuns:

Buna! Sincer eu nu consider Saw film de groaza, adica e doar scarbos, parerea mea. Dead silence e intredevar de groaza, l-am vazut acum ceva timp si e destul de infricosator. Daca vrei sa te uiti la un film de groaza, vizioneaza-l cu incredere! Sper ca te-am ajutat si vizionare placuta!