| elisarktis a întrebat:

Ok deci vreau sa-mi iau un telefon nou care sa nu depaseasca suma de 650 lei (6 milioane jumatate) as vrea ceva cu touchscreen.idei?

6 răspunsuri:
| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Eu mi-am luat un telefon LG KP501 cu touch-screen cu 315 lei, cu abonament de la Orange. Pe liber e ceva mai scump. Îţi recomand un abonament de 2 ani, astfel preţul telefonului va scădea foarte mult.
Pa, pa.

| lavi_3729 a răspuns:

Eu am Samsung genoa. e asemanator cu corby. dar e putin mai bunwinking. din cate stiu eu, la liber era vreo 5 milioane si ceva. eu l-am luat cu un milion la abonamet. mie imi place ff mt telefonul meu. ti-l recomand. funda? pls

| DeDeLoVe a răspuns:

Poti sa iti ei un LG KP 501 sau LG KP 502 eu am kp 501 si e super bun si este si ieftin

| clopotika_3516 a răspuns:

Lolitta sa stii ca eu am un telefon SAMSUNG S5230 hello kytty sh sunt ff multumita de el...este sh de calitate sh cu un pret rezonabil eu am dat la liber 3 mil jum dar l'am luat de pe site'ul EMAG.RO intra p google sh o sa vezi...modele de telefoane eu iti doresc succes la cautatlaughing:X:X

| Crickett a răspuns:

Tocmai mi-am cumparat un telefon Lg de la Altex. Abia l-am comandat si il astept inca, asa ca nu iti pot spune prea multe dar stiu ca o colega are la fel si este foarte bun. Uite link-ul de la Altex: http://www.altex.ro/......h__p28670. Nu costa foarte mult, 550 ron. :)

| adelliinaa a răspuns:

Sunt multe daca vrei cu abonament. Daca nu, iti poti lua Corby in fine sunt mai multe, iar cu abonament la Vodafone... https://www.vodafone.ro/personal/index.htm
https://www.vodafone.ro/shop/