| anonim_4396 a întrebat:

Ok sa incep cu inceputul.
Ascultand un cantec http://www.youtube.com/watch?v=M-bR4RB2obE am dat o raita in messenger si mi-a zis cineva Calca-ti onoarea si dupa nu te va mai deranja" miau placut mult cuvintele si totusi: De ce plec? doar ca sa ii satisfac pe cei care ma considera stupida? NU.

Imi pare rau pentru ca mi-am expus lasitatea si poate intr-o buna zi... voi fi acceptata macar aici.

Iar pentru cei ce ma urasc: nu o sa scapati de mine asa usor pentru ca am invatat sa fiu puternica! >:)

Răspuns Câştigător
| Mitss a răspuns:

Foarte bine ai facutwinking...nu trebuie sa te lasi batuta si sa le dai satisfactie unora sau altora...trebuie sa fi hotrata si curajoasa.si in acelasi timp sa stii ca u esti mult mai buna ca ei daca vrei si k poti face ce vrei u... te pop si sper sa te ajute vorbele mele:*

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Scumpo, dar de ce iti pasa tie de ce spun altiiwinkingGusturile nu se discuta. Tie iti place o melodie, altuia ii place alta.Nu toti suntem la fel.Nu ai cum sa faci pe cineva sa ii placa o melodie, daca lui nu ii place.
Fiecare cu parerea luiwinking

| maryana5 a răspuns:

Uita-te ce am scris pentru. tine... acolo unde ai zis ca vei pleca big grin sigur o sa te simti mai bine big grin
xoxo, mary peace sign

| arysa a răspuns:

Bv.nu trebuie sa te iei dupa unul si altul. Fa ceea ce vrei indiferent de ce zice lumea, pentru ca intotdeauna vor fii persoane care te plac si care nutongue

| Casiana a răspuns:

Ok... ce conteaza ce zic cei din jur...Ma bucur ca nu vei pleca:X:*!

| knnight a răspuns:

Buna... dar nu trebuie sa asc ce zk cei din jurul taw...st doar invidiosi pe tine... tu trebuie sa ti alegi prieteni care merita adica sa te respecte si sa nu te vb pe la spatetonguebig grin

| Walkirya a răspuns:

Stai oleaca. ce te intereseaza ce zic toti din jurul tau.trebuie sa inveti sa faci diferenta dintre prieteni si "prieteni" si sa stii exact ce vrei tu si sa stii parerile cui conteaza pentru tine.Bine ca cunoscand lumea si facand greseli inveti si da, aici se aplica despre ce vorbesti tu "ce nu te omoara te face mai puternic", dar totusi...