| anonima_6279 a întrebat:

Oke intrebare este pentru cine are the sims 2 university cum imi creez propria mea formatie? si doresc si eu niste parole de la sims 2 university pentru bani gemeni si tot asa plssad...

Răspuns Câştigător
| sonia_3318 a răspuns:

Bine deci eu is fana simis 2 si 3 de ani buni!
(1) formatia nu o poti sa o creezi pentru ca atunci cand canti ai un vs im care daca canti bine trecatori adauga bani
(2) codul pentru bani ctrl +shift + c apoi scrii in bara ai de sus motherlode asa adaugi simsidolari laughing de fapt se numesc simslien :d a da cred ca merit fundita nu? love strucklove struck

1 răspuns:
| badboyvlad a răspuns:

apasa control + shift + c si iti va aparea ceva sus. Scrie MOTHERLODE si da enter
Iti va aparea 50. 000 Merge si la sims 3