| irinuk28 a întrebat:

Olla,cei care aveti cont pe Tumblr, am o intrebare: e posibil sa te plictisesti de el, de la un timp? Caci as vrea sa imi fac si eu cont insa as vrea sa stiu daca se merita.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Îl am de peste 2 ani și încă nu m-am plictisit de el.Depinde de fiecare, dacă te pasionează cât de cât fotografia, n-o să te plictisești prea repede nici tu.
Multă baftă!

| irinuk28 explică (pentru Musique):

Multumesc de raspuns, as vrea sa imi fac dar nu stiu cum, ma poti ajuta? Ti-as fi recunoscatoarewinking

| irinuk28 explică (pentru Musique):

Multumesc mult :*.

| Musique a răspuns (pentru irinuk28):

Să fii iubită!

7 răspunsuri:
| Carmen27 a răspuns:

Eu cred ca merita. Nu ma pot plictisi de Tumblr :3.

| Vio2003 a răspuns:

Eu una da, dar se poate ca tu nu. Mai asteapta sa primesti raspunsuri ca apoi sa faci o medie a raspunsurilor DA si NU.

| irinuk28 explică (pentru Vio2003):

Pai asta am de gand, oricum multumesc pentru raspuns :*.