| ღdiaღ a întrebat:

Oracol:
1.Cum va numiti?

2.Care este culoarea voastra preferata?

3.Care este felul de mancare preferat?

4.Care este vedeta voastra preferata?

5.Care este anumilul vostru indragit?

6. Dar cartea preferata?

7.Filmul vostru preferat este:

8.Materia preferata de la scoala?

9.Care este numele vostru preferat?

10.Care este hobby-ul vostru?

11.Melodia mea preferata este:

12.Nr. meu norocos este:

Fundita!

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna diana!kiss\
1.ma numesc grigoras andra mihaela
2. iubesc culoarea movhappy
3.imi plac cartofii prajiti si pizzalove struck
4.selena gomez, dar si elena gheorghe
5.animalutul meu indragit este catelusullove struck
6.romanul preferat, toatre panzele sushappy
7. iubire si onoarebig grin
8.nam o materie preferata, dar sa zicem asa.;-? romanahappy
9.adorrr numele meu adica andrakiss,dar imi plac si numele:diana,abelia, flori, mirabela.winking
10.hobbyul meu este dansatul, dar imi place si sa ma plimbhappy
11.melodia mea preferata este, la momentul respetiv este:alex velea-dont say its overlove struck
12.nr meu norocs este, sa zicem, 2 si 4 love struck
nu cer neaparat funditahappymi-a facut placere sa raspunskiss
papa!wave

40 răspunsuri:
| lazar95 a răspuns:

1.Cum va numiti?
Gigi

2.Care este culoarea voastra preferata?
Red

3.Care este felul de mancare preferat?
pizza

4.Care este vedeta voastra preferata?
Puya

5.Care este anumilul vostru indragit?
catzelu'

6.Dar cartea preferata?
Noapte afticana-Sandra Brown

7.Filmul vostru preferat este:
Titanic:*

8.Materia preferata de la scoala?
Sportu'

9.Care este numele vostru preferat?
Andr33a (numele iubitei mele)

10.Care este hobby-ul vostru?
Fotbalu'

11.Melodia mea preferata este:
Indiferent-2 suflete de copii

12.Nr. meu norocos este:

| anadragutza a răspuns:

1.ma numesc Analove struck
2.albastrul de karaibe
3.shaorma
4.kesha
6.cartea preferata este nici una ca nu citeschappy
7.filmul este ''Cele 13 Fantome''
8. Sportul
9.Emi
10.Handball
11.Ashley Tisdale - He Said She Said
12.23

| pwp a răspuns:

1.Lavinia
2.rosu(negru)
3.paste cu sos de carne love struck
4.Ian Somerhalder love struck
5.cu siguranta cainele love struck (imi mai plac si caii)
6. Jurnalele Vampirilor love struck
7. Titanic love struck
8.Chimia si biologia(cateodata istoria)
9.Mellisa love struck
10.cititul
11.Enrique Iglesias-Hero love struck
12. 7!

pa-pa
mi-a placut!

| Deyutza_6118 a răspuns:

Sall:d
Andreea
negru,rosu,roz,alb
pizza,paste,carofi prajiti(mai multe)laughing
mai multe
catzelulhappy
mai multe
fara numarhappy
Andreea(desigur)laughing
deocamdata fac dansurihappy
mai multe

| biu5 a răspuns:

Nume:Bianca
culoare preferata:mov
mancare preferata:salata
vedeta preferata:Selena Gomez
Indragit:Cainele
Carte pre.:nu am
Film:High School Musical
Materie pref.big grinesen si Sport
Nume preferat:Bianca, Alice, Sophia
Hobby:Stiinta
Melodie:Loca
Nr. norocos:8 si 5

| Jango a răspuns:

1.Vlad
2.albastru (metalizat eventual)
3. I. sarmale II. pizza
4.Stefan Banica Jr. laughing
5. cred ca este animal nu anumil dar nu-i nimic tuturor ni se intampla sa mai gresim iar raspunsul meu este cainele!
6. al X-lea om
7. toata saga Star Wars
8. I. dirigentia II. geometria big grin
9. Sergiu
10. Modelismul (construirea unor machete)
11. multe dar pentru ca am zis S. Banica Jr. am sa spun,, Asta-s eu" dar imi mai place mult si,, Zece" de Florin Chilian
12. 2 ( am 4 motive: I. luna in care m-am nascut este a doua din an (februarie); II. pe fata am mai multe alunite car daca le-am unii printr-o linie ar iesi un 2; III. numarul meu de la catalog este 22 ( de doua ori doi big grin); IV. mereu cand joc la loto imi iese doar cifra 2 laughing.

| AnonimaPunct a răspuns:

1. Cristiana
2. Portocaliu
3. McChicken
4. Michael Jackson
5. porcusorul de Guineea
6. Tunele - Gordon & Williams
7. This Is It - by Kenny Ortega
8. Fizica
9. Andrei
10. Astronomia
11. Michael Jackson - Hollywood Tonight
12. Numarul 12

| StarMagda a răspuns:

1.Maria Magdalena love struck
2.Rosu
3. orice este din bucataria italieneasca.Lasagna,paste,pizza,etc.
4.Michael Jackson happy love struck
5.tigrul.Imi plac animalele salbatice, mai ales cele exotice, dar felinele mari le ador.Mai ales tigrul.
6. Michael Jackson:Magic&Madness, Opus.I.L.Caragiale-Momente si Schite.
7. Titanic, Piratii din Caraibe, This Is It.
8.Geografia,chimia si engleza
9.Nu se poate spune ca sunt hobby-uri deuarece eu cu asta ma ocup.Muzica,dansul,pictura,arta in general.Adica sunt la Colegiul de Muzica Dinu Lipatti din Bucuresti.Eu asta fac.A si un hobby foarte mare al meu, sau o mare pasiunea sunt calatoriile.Mai ales cele in afara Europei.
11.Nu pot sa aleg.Tot ce e Michael Jackson.Si daca trebuie de la altcineva.Lady Gaga-Born This Way.Imi place mult Lady Gaga.
12.Sunt:8(numarul meu in numerologie), 18(nr. zilei in care m-am nascut), 7(numarul destinului meu si cele 7 zile biblice), 3(de cand ma stiu mereu am avut ceva cu numarul ista), 1(eu vreau sa fiu prima mereu).

Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
1.Anca
2.turcoaz
3.mexicana
4.Eric Saade
5.delfinul
6.toate cartile scrise de Anne Rice
7.Scarry Movie
8.Istoria
9.Amanda
10.sportul(inot,baschet,bedminton,tenis,criket,golf,alergare,fotbal,handbal etc...),cititul, cantatul, ascultarea muziciihappyjocurile pe calculatorhee heefilmele de groaza
11.Nu cred ca am deocamdata o melodie preferata imi plac cam toate melodiile artistilor precum:Miley Cyrus(nu o prea agreez,dar imi place muzica ei),Selena Gomez,Demi Lovato,Eric Saade,Enrique Iglesias,Bruno Mars,Lady Gaga,Beyonce,Rihanna,Willow Smith,Justin Bieber,Victoria Justice,Ashley Tisdale,Tiffany Thorton,Miranda Cosgrove,Jennette McCurdy,Jeydon Wale(putinele sale melodii sub forma de parodii),Ally&AJ, Candy Mafia, alte trupe japoneze...si multi alti interpreti de pop sau country.
12.Nu stiu care ar putea fi numarul tau norocos, dar al meu este 17

Mi-a facut placere sa raspund la intrebariwinking

| ArcticMonkey a răspuns:

Buna!
Ralucahee hee
albastru
pizza
Eric Saade