| anonim_4396 a întrebat:

Ori e stricata lumina ori e Bloody Mary la scoala se stingea si se aprindea lumina in timpul orei! Si o fata a zis ca a vazut fata lui Bloody Mary in carte si una a facut chestia aia cu Bloody dar fara lumanari. Am fost de fata.

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Mai kopii ce va manka-n cur rau de toot... nu exista asa ceva, mai fetelor da nu va jucati cu spiritele mai... daca aparea bloody si va "machia" pe amandoua cu secera? ce ziceati ha? ajungeati cele mai urate. Lumina e de la curentu prost. Vrei sa vezi daca e adevarat? lasa undeva o cruciulita in scoala si vezi, daca dispare de acolo inseamna ce e bantuita, daca nu, nu. Da sa nu stie nimeni de cruciulitza decat tu. o pui undeva sa nu stie nimeni

| Sonnora a răspuns:

Have fun...prea multe filme de groaza dar :X si ew le iubesc

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mi s-a intamplat si mie pe jumatate acest lucru. Adica, se aprindea si stingea lumina singura. Chestia e ca... la noi singura problema era ca becul era pe terminatehappy...

| LoveRock4Forever a răspuns:

Asa am patit si noi in excursie, numai ca si robinetele mergeau aiurea si se crapau si pereti, si am vazut si o batrana la 12 noaptea batand la usa la pensiune, totusi eu nu cred, poate era becul stricat, la noi se deschide usa singura, din cauza vantului, e instalatia proasta, la noi s-a intamplat mai rau, pana si baieti plangeau, asa ca nu sperialaughing.

| flory4you a răspuns:

Hey adori filmele de groaza? si eu
nu iti pot da un raspuns concret fiindca nu am fost de fata dar daca fenomenul contiuna poti fi sigura fundita?
si apropo super dragut hamsterul e rusesc, nu? am si eu unul pitic si il iubesc mult