| AnonimaCuAMare a întrebat:

Pai... Buna happy

Ma numesc Alina :d... nu prea conteaza asta

sa trecem direct la subiectwinking

am vazut pe youtube cum ca puteai face cati bani vrei pe >hi5-Barn buddy... intrebarea mea este...

Cu ce program? si exista unul?

1 răspuns:
| larysa04 a răspuns:

Nu-i adevarat nu crede in chestii d-asteawinking eu am patit-o! eram pe un site si mi-a aparut o reclama gen [deschide. ti propria afacere online poti castiga sute de premii sau echivalentul in bani]. am intrat mi-am facut un cont apoi imi veneau prin mail [este nevoie de adresa de pe buletin, este nevoie de un nr de cont valid, este nevoie de locul si data nasterii tale etc] eu entuziasmata ca voi castiga premii banii. le-am raspuns la intrebari. si ce crezi?! la vreo 2-3luni imi vine acasa o adeverinta sa ma prezint cu ea la banca unde era deschis contul care l-am trimis [in cazul meu volksbank de fapt al parintilor.] cum ca as fi incercat sa comit frauda in valoare de nu stiu ce suma. :-J

asa ca NU-I LUA IN SEAMA! castiga-ti banii corectwinking