| lollopop a întrebat:

Pana la ce ora stati pe mess?
De ce?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde. Stau pe mess pana cand ies de pe net. De obicei pe la miezul noptii. Uneori cu 1, 2 ore inainte sau dupa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Stau pe messenger cand stau si pe internet.Am stat si noaptea si ziua etc, in general dupa amiaza si seara stau cel mai mult.Nu am program fix oricum si nu sunt o persoana care adora messengerul.Numai bine.

| Evaa a răspuns:

Pana la 2-3
pentru ca pot:X

| marrr a răspuns:

Pana pe la 4-5.

| JustMe a răspuns:

Pana pe la 4-5 uneori 6. Stau la barfa cu preteniitongue

| Doddel a răspuns:

Pana incepe sa-mi fie somn 1, 2, pentru ca nu am ce face, nu o sa stau sa citesc o carte, doamne fereste

| Диана a răspuns:

Imediat cum deschid calculatorul, intru pe mess, si ies atunci cand inchid PC-ul laughing. Si asta se intampla pe la 5-6 thinking De ce? thinking Nu stiu, pentru ca nu pot dormi. laughing

| RloveR a răspuns:

Pana pe la 3 dimineata, pentru ca stau la barfa cu prietenii!happy

| MeetTheMonster a răspuns:

3-4 seara, pur si simplu n-am somn

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Pana la 5-6.depindetongue

Fiindca pierd notiunea timpului in fata calculatoruluilaughing

| Freak_6887 a răspuns:

3-4 big grin pentru ca vorbesc cu prietenii mei

| simplu_6132 a răspuns:

4-5 dimineata, nu am ce sa fac big grin

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Pana pe la vreo 4 apoi reintru la 8 9 la 10 11 ies si daca mai am chef reintru la 12 si ies cand adorm