| invisibleboy a întrebat:

Pana la ce varsta se dezvolta un baiat?

4 răspunsuri:
| UnZambetPentruToti a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia. in mod noram pana la 20

| FreeLife a răspuns:

Depinde la ce te referi? inaltime? greutate? fizic?
Taicamiu a crescut pana la 28 de ani... eu sunt cat el aproape si am jumate din cat a avut el (acum am 15 nu 14) fizic... nu stiu daca vrei sa te apuci de sala undeva dupa 16 ani si greutate depinde cat si ce mananci tongue

| ALLYALLY22 a răspuns:

Niciodata nu-i tarziu minim 14-15 ani. sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

sunt fata dar in crestere esti pana la 18 si de atunci nu mai te dezvolti dar matur cu adevarat devii la 20-221 de ani abia atunci ai experienta de viata dar de dezvolti, la crestere organism etc.pana la 18 ani1

Pa,pa