| Pisicuța a întrebat:

Pana la urma care e faza cu "stupid" si "nefolositor", scad din puncte, dau mai putine puncte, ce fac "astia doi"?

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Daca dai stupid la cineva, nu acumulezi nici un punct, daca dai inteligent castigi puncte, daca dai nefolositor nu acumulezi nici un punct, iar daca dai folositor castigi puncte, baftaaaa funda?>

| TeoPT a răspuns:

Nu, punctajul îți rămâne la fel.
Dar nu știu de ce ești atât de interesată de punctaj.
Baftă

| TeoPT a răspuns:

@Pissycutzza
Ah, bine atunci happy
Totuși, există rubrica "Întrebări Frecvente" care te lămurește în legătură cu principiile site-ului. Eu când văd întrebări despre puncte, voturi și funde îmi imaginez mereu cerșetorii de funde, cărora le pasă de punctaj și de rank, nu să ajute lumea. Îmi pare rău dacă am înțeles greșit.
Baftă

| Pisicuța explică:

@7h30, personal, nu sunt, dar era doar o curiozitate