| xjustfearless a întrebat:

Pana la vacanta de paste mai sunt 3 saptamani de scoala. Voi mai aveti chef de scoala? Just saying.

8 răspunsuri:
| cristi_3481 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu:eu m-am saturat de cand s-a terminat vacanta de scoalarolling on the floor)

| ZumZz a răspuns:

Nu, nu mai am nici un chef de scoala laughing

M-am saturat de teste...

Vreau cat mai repede vacanta ...Mai ales vacanta de vara abia astept love struck smug

| Samy_9877 a răspuns:

Da! Mai am chef de colege! laughing)

| Pomar a răspuns:

M-am cam plictiasit, dar nu ma plang, n-am mai deschis o carte sau caiet de la teza la chimie din iarna; a 10cea e cea ma frumosa clasa, toata ziua ma joc la pc si ies pe afara; mai ales ca s-a facut si frumos, nu invat nimic niciodata si am note medii; 7-8-9.
Deci ma duc la scoala pentru distractie mai mult laughing dar parca mi-ar prinde bine o vacanta happy

| ImmortalQueen a răspuns:

Cum zice si @blade09 love struck

| silvester13051996 a răspuns:

Nu mai am chef de cand a inceput.da sa vedeti voi ce o sa ne dorim noi zilele aste

| pwp a răspuns:

Normal ca nu!
dar intrebarea este:am avut chef vreodata? rolling on the floor